Profesjonalne Farby i Narzędzia

W ofercie Exeo znajdą Państwo amerykańskie, profesjonalne farby firmy Majic. Wysokiej jakości akrylowe farby wewnętrzne cechują się niezwykłą odpornością. Zarówno farby zewnętrzne, jak i produkty specjalistyczne przeznaczone do malowania PCV, czy szkła są przez Nas polecane oraz sprawdzone przy wielu inwestycjach. Pośród sprawdzonych produktów posiadamy również specjalistyczne preparaty do zabezpieczenia oraz malowania drewna i metalu, produkty antygrzybiczne (przeznaczone np. do łazienki) i wiele innych.

Ze względu na doświadczenie, mamy możliwość dobrać odpowiedni kolor według potrzeb klienta. Nasze niezwykle wytrzymałe farby możemy zabarwić na dowolny kolor z palet kolorystycznych RAL, NCS oraz innych. Zapraszamy do naszego salonu.

Farby mieszamy w kolorach z większości wzorników farbiarskich dostępnych na Polskim rynku dystrybucyjnym.

Farby Wewnętrzne

Farby zewnętrzne

Farby Specjalistyczne

 

Partnerzy:

 global     majic

NARZĘDZIA

woosterProfesjonalne Narzędzia Malarskie Wooster Brush. Orginalne narzędzia z USA, w naszym asortymencie znajdą Państwo, duże i małe kuwety Wooster, pędzle malarskie do odcinania Wooster, kije teleskopowe Wooster Sherlock GT, rączki koszykowe, Pady do odcinania i szlifowania, wałki malarskie Wooster, wałki z owczej wełny Wooster. Wałki do nakładania masy Wooster Polar Bear.

Założona w 1851 roku The Wooster Brush Company jest najstarszym niezależnym producentem aplikatorów do farb w USA. Z siedzibą w Wooster, Ohio, prywatna firma z 550 pracownikami produkuje ponad 2000 produktów zarówno dla profesjonalnych malarzy jak i majsterkowiczów. Dwa standardy branżowe - pędzle kątowe i osłony rolek z tkanin syntetycznych - istnieją dziś dzięki The Wooster Brush Company. Narzędzia Wooster są dostępne w tradycyjnych centrach farb i dekoracji, Dowiedz się więcej o The Wooster Brush Company na http://www.woosterbrush.com