O nas

exeo o nasFirma EXEO zrodziła się z potrzeby spełnienia marzeń z dzieciństwa. Chciałem połączyć talent  artystyczny z rzeczywistością, w której by zarabiać na życie, nauczyłem się pracy na budowie.  10 lat temu kierowany tą myślą stworzyłem miejsce, w którym skupiłem najwyższej jakości produkty przeznaczone do aranżacji wnętrz. Chciałem, aby każdy z moich klientów mógł zestawić ze sobą potrzebne mu materiały.  Właśnie dzięki możliwości łączenia różnych tekstur i form łatwiej dokonać właściwego wyboru oraz artystycznie eksperymentować.

Dzisiaj, jako EXEO tworzymy grupę wysoko wykwalifikowanych specjalistów i możemy zaproponować klientowi setki najróżniejszych pomysłów, wzorów oraz rozwiązań. Posiadamy umiejętności, które zapewniają efekt końcowy zgodny z oczekiwaniami naszego inwestora oraz architekta. Dzięki temu dajemy pełne wsparcie w realizacji konkretnego projektu.

Jako grupa EXEO specjalizujemy się w realizacjach niestandardowych. Dbamy o wysokiej jakości prace wykończeniowe w budynkach mieszkalnych, obiektach użyteczności publicznej, biurach, obiektach handlowych i hotelach. Cały czas prowadzimy liczne realizacje na terenie województwa dolnośląskiego. Wśród nich znajdziecie Państwo obiekty charakteryzujące się niebanalnym i prestiżowym wykończeniem.

Zapraszamy do zapoznania się z nami oraz do osobistego spotkania. My naprawdę lubimy naszą pracę.  

Krzysztof Mikołajec